O nas

O Nas

ProHouse Development to połączenie wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego zapału do kolejnych wyzwań.

Nasza firma to…


Wyjątkowe projekty

Dzięki współpracy ze świetnymi architektami nasze projekty wyróżnia nie tylko wygląd zewnętrzny ale również przestronne oraz ustawne wnętrza. Przykładamy dużo uwagi do ergonomii oferowanych przez nas nieruchomości, aby nasi klienci  mogli cieszyć się ich wygodą.

Wysoka jakość usług

Wiele lat doświadczeń oraz  liczne zrealizowane, udane inwestycje ugruntowały nas w przekonaniu, że jakość to główna wartość na jakiej można zbudować dobrą markę, do stworzenia której cały czas dążymy.

Ciekawe lokalizacje

Położenie ma ogromne znaczenie i zależne jest od docelowego przeznaczenia nieruchomości. Domy jednorodzinne lub w zabudowie szeregowej wymagają lokalizacji najlepiej cichej, z odrobiną zieleni i miejscem do zabaw dla dzieci. Natomiast nieruchomości komercyjne lubią mieścić się zazwyczaj bliżej centrum miasta. Dokładnie takimi wytycznymi kierujemy się podczas wyszukiwania lokalizacji naszych projektów.

Dbałość o środowisko

Stosujemy materiały budowlane o wysokich właściwościach energooszczędnych, co w przyszłości pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania. Tego typu rozwiązania gwarantują duże oszczędności w budżecie domowych lub firmy oraz chroni nasze środowisko przez emisją szkodliwych substancji.

Projects Completed

Staff members

Million Man-hours

Awards won


Zadzwoń do nas +48 733 853 553
lub napisz jeśli masz dodatkowe pytania

napisz do nas